x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Trójwymiarowe litery. Potrójne korzyści.

  O zaletach reklamy świetlnej pisaliśmy już kilka tygodni temu. Dlaczego LED sprawdza się w reklamie? Dziś skupimy się na zaletach reklamy trójwymiarowej. A właściwie – na zaletach połączenia obu tych rozwiązań, czyli podświetlanych literach 3D.

  Litery podświetlane od frontu i od tyłu, najróżniejsze czcionki, rozmiary, kolory, dowolna wysokość – słowem, ile pomysłów tyle możliwości. Przy okazji dodajmy, że wszystkie, nawet te najbardziej szalone pomysły możecie zrealizować u nas. Rozmiar nas (nie) przerasta – to nie tylko nasze hasło reklamowe, ale też fakt, pod którym podpisują się nasi liczni klienci.

  Wracając do liter 3D

  Dlaczego warto zainteresować się tym produktem? Przede wszystkim dlatego, że przy oczywistym efekcie wizualnym (który wprost rzuca na kolana) jest to produkt bardzo uniwersalny. Będzie dobrze wyglądał wszędzie – na dużym biurowcu czy hali produkcyjnej, ale też w niewielkim kebabie. Ważne, żeby czcionką, stylem, kolorem – dopasować się do oferowanych usług danego miejsca. Dopasować się zresztą można nie tylko do usług, ale do specyfiki danej okolicy, miasta, sąsiednich zabudowań. Bo tu nie ma ograniczeń. Oczywiście innej czcionki i innego koloru oraz rozmiaru użyjemy w tak różnych punktach, ale ważne jest to, że zawsze znajdziemy sposób, by to miejsce wyróżniało się efektywną wizualizacją.

  Ostatnio pisaliśmy o tym, jak często i właściwie po co – zmieniać logo firmy? Tu historia jest trochę podobna. Zarówno przez logo, jak i przez innowacyjną, oryginalną reklamę (a taką z pewnością jest reklama przy użyciu podświetlanych liter 3D) pokazujemy, że firma też jest innowacyjna. Rozwija się. Korzysta z nowych technologii.

  Jakość – to podstawa

  To prawda, że taka reklama będzie robić wrażenie, tylko w sytuacji, kiedy będzie wykonana w odpowiednio wysokiej jakości. Ważne są wykorzystane materiały, sama technologia. Warto skorzystać z usług doświadczonych firm. I nie piszemy o tym tylko dlatego, że taką doświadczoną firmą jesteśmy właśnie my. Ale zeby reklama (szczególnie tak nowatorska) odnosiła odpowiedni efekt, nie może być żadnych ustępstw.

  Na co zwrócić uwagę? Zacznijmy od trwałości takich konstrukcji. Przede wszystkim muszą być takie reklamy odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Moduły LED w naszych reklamach zewnętrznych są wodoodporne. Warto zwrócić uwagę na kwestię montażu. Najlepiej sprawdzają się trwałe, aluminiowe listwy. A co gwarantuje odpowiedni efekt wizualny każdej litery? Na przykład fakt, że profil jest gięty maszynowo.

  Wracając do możliwości

  Litery 3D mogą być podświetlane zarówno tylko od frontu, jak też od frontu i od tyłu. Przezroczysty tył pozwoli oświetleniu padać na ścianę – powstanie tzw. świetlne echo. Świetny efekt. Bardzo ciekawym produktem jest taśma aluminiowa z literami 3D. Taśma jest gięta maszynowo, zabudowana listwami ułatwiającymi montaż, z hermetycznym zasilaczem umieszczonym wewnątrz obudowy. Trwałość, łatwy montaż, zniewalający efekt. Czego chcieć więcej?

  Bogato wyposażony park maszyn oraz doświadczeni pracownicy pozwalają nam zaoferować wysoką jakość (bez kompromisów) w dobrej cenie (bo cenie producenta). Zajrzyjcie do naszego sklepu online.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Serwis zenit24.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  Przed dodaniem komentarza upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  • ~ Akuma12017-12-05 10:06:49Na pewno trzeba przyznać jedno, zdjęcia nie oddają jak te litery wyglądają w rzeczywistości. Są dużo ładniejsze i lepiej się prezentują!
   oceń komentarz00zgłoś do moderacji hejt !
  do góry strony